TOKA+HOME

Aktualności
Targi Cersaie Bologna 2015
2015-09-28
Targi Cersaie Bologna – obowiązkowe miejsce do odwiedzenia na liście każdej osoby, która z pasją podchodzi do tematyki projektowania wnętrz! Są to Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek organizowane co roku w sercu włoskiego designu - Bolonii. To festiwal nowości, trendów i możliwości technologicznych prezentowanych przez światowych producentów (w tym roku rekordowa liczba – 945 wystawców), oraz najważniejsze wydarzenie dla branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek.

TOKA+HOME

Aktualności
TARGI ISH FRANKFURT 2015
2015-03-10
Frankfurckie targi stanowią największy pokaz możliwości z zakresu trwałych rozwiązań wodno-sanitarnych, innowacyjnych projektów łazienek, energooszczędnych technologii grzewczych w kombinacji z energiami odnawialnymi oraz ekologicznych innowacji z dziedziny klimatyzacji, chłodnictwa i systemów wentylacyjnych.
Coraz częściej klienci stawiają przed nami wymagania projektowania z wykorzystaniem energooszczędnych a co za tym idzie ekologicznych rozwiązań do swojego domu. Dowodem na to, że wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom jest właśnie nasza obecność na targach ISH, gdzie zaczerpnęliśmy specjalistycznej wiedzy oraz nowych pomysłów.