TOKA+HOME

TOKA+HOME

forum branży łazienkowej
lazienka.pl
17 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się V edycja Forum Branży Łazienkowej. Jest to największe w Polsce wydarzenie poświęcone temu sektorowi. 
 
Tomasz Słomka, właściciel pracowni TOKA + HOME na Forum Branży Łazienkowej opowiadał nam o tym, co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek dla seniora.


Forum Branży Łazienkowej >>> czytaj więcej

TOKA+HOME

4 design days 2018
ŁAZIENKA.PL
O społecznej misji designu i architektury w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym dyskutowało blisko 9 tysięcy profesjonalistów. 25 tysięcy pasjonatów dobrego projektowania skorzystało z kolei z bogatej oferty dni otwartych.

Podczas 4 Design Days dla profesjonalistów (15-16 lutego br.) odbyło się blisko 50 sesji panelowych, poruszających kwestie takie jak: społeczne funkcje architektury i designu, projektowanie bez barier, czy wygląd miast przyszłości. Eksperci zastanawiali się wspólnie, która droga jest właściwa dla projektowania: design thinking czy design feeling, dyskutowali nad trudną sztuką rewitalizacji, wzięli na warsztat design hoteli, przestrzeni do pracy, a nawet samochodów. 

http://www.lazienka.pl/

TOKA+HOME

4 design days 2018
dobrzemieszkaj.pl
4 Design Days: bezpłatne porady projektantów wnętrz
 
Urządź się z Dobrze Mieszkaj! Redakcja magazynu i portalu Dobrzemieszkaj.pl zaprasza na darmowe konsultacje z projektantami wnętrz - czekamy na was w dniach 17-18 lutego w czasie 4 Design Days w katowickim Spodku!

Nie wiesz, jak ustawić sprzęty w małej kuchni? Nie masz pojęcia, jaką kanapę wybrać do salonu, jak optycznie powiększyć niewielki przedpokój, a może jaki kolor farby najlepiej sprawdzi się w twoim mieszkaniu? Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.

http://www.dobrzemieszkaj.pl/

TOKA+HOME

4 design days 2018
RYNEK ŁAZIENEK
Tomasz Słomka, projektant wnętrz z pracowni TOKA + HOME opowiedział na 4DD o trendach, jakie będą dominować w aranżacji łazienek.


http://www.lazienka.pl/ryneklazienek.html

TOKA+HOME

4 design days 2017
lazienka.pl
Nie wiesz, jak ustawić sprzęty w małej kuchni? Nie masz pojęcia, jaką kanapę wybrać do salonu, jak optycznie powiększyć niewielki przedpokój, a może jaki kolor farby najlepiej sprawdzi się w twoim  mieszkaniu?  Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.
 
W dniach 18-19 lutego na stoisku naszej redakcji dyżurować będą doświadczeni projektanci wnętrz, którzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. W tym roku współpracują z nami m.in Tomasz Słomka oraz Marta Kilan z pracowni TOKA+HOME


http://www.lazienka.pl/

TOKA+HOME

4 design days 2017
dobrzemieszkaj.pl
Dobrze Mieszkaj: nasi architekci doradzali w czasie 4 Design Days 2017.

W dniach 18-19 lutego na stoisku naszej redakcji dyżurowali doświadczeni projektanci wnętrz, którzy odpowiadali na wszystkie pytania odwiedzających targi. Pracy im nie brakowało - nasze stoisko odwiedziła rekordowa liczba osób poszukujących bezpłatnych konsultacji z zakresu projektowania i wystroju wnętrz.

http://www.dobrzemieszkaj.pl/

TOKA+HOME

4 design days 2016
dobrzemieszkaj.pl
Projekt kuchnia: o czym dyskutowano na 4 Design Days?
 
Modna czy praktyczna – kuchnia XXI wieku, Jak kształtować ofertę aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o aranżacji przestrzeni kuchennej?, Kuchnia na zawsze? Jak długie jest „życie” wyposażenia kuchni. O tym dyskutowano na panelu Wnętrza mieszkaniowe: projekt kuchnia.

www.dobrzemieszkaj.pl

TOKA+HOME

4 DESIGN DAYS 2016 w Katowicach
Aż 3,5 tys. gości biznesowych, 20 tys. odwiedzających, ponad 100 wystawców: za nami 4 DESIGN DAYS - największe wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. 
4 DESIGN DAYS dla zawodowców (11-12 lutego) objęło blisko 40 paneli dyskusyjnych, prezentacje „short stories”, debaty poświęcone trendom i kierunkom rozwoju architektury,wzornictwa przemysłowego, poszukiwanie odpowiedzi na pytania o sposoby pokonania barier ograniczających rozwój polskiego designu młodego pokolenia, rozmowy o miastach przyszłości, rewitalizacji przestrzeni miejskiej i budowaniu piękna wspólnej przestrzeni. 
Sobota i niedziela 4 DESIGN DAYS (13-14 lutego) przyjęły formułę Dni Otwartych dla mieszkańców regionu. Gośćmi specjalnymi, autorami i prowadzącymi spotkania oraz prezentacje dla uczestników Dni Otwartych 4 DESIGN DAYS były gwiazdy telewizji: Omenaa Mensah, Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski oraz Zbigniew Urbański.
W ramach Akademii Dobrze Mieszkaj poprowadzona została również prelekcja o tym, w jaki sposób unikać błędów urządzając łazienkę. O najnowszych trendach opowiedziała Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazyn Świat Łazienek i Kuchni, zaś kreatywne rozwiązania w aranżacji łazienki prezentował Tomasz Słomka z pracowni TOKA+HOME.

TOKA+HOME

TOKA+ŁAZIENKI
tokalazienki.pl
Ruszamy z nowym projektem "TOKA+ŁAZIENKI"
Zapraszamy na naszą nową stronę poświęconą całkowicie tematyce łazienek.
 

TOKA+HOME

DOBRZE MIESZKAJ 1/2016
Zgodnie z planem
Funkcjonalność leży u podstaw całego projektu wnętrza, w którym zamieszkała rodzina z trójką dzieci. Dom musiał zostać bowiem odpowiednio przygotowany dla najmłodszych domowników.

http://tokahome.pl/library/2015/12/15/145021670281.pdf

TOKA+HOME

ŚWIAT ŁAZIENEK I KUCHNI 2/2015
Biel i turkus
Priorytetem w tej kuchni - projektowanej na potrzeby młodego małżeństwa - miało być maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Małe wnętrze ma wiele praktycznych schowków i jasne kolory, które optycznie je powiększają.

TOKA+HOME

ŚWIAT ŁAZIENEK I KUCHNI 1/2015
Oblicza natury
Aranżacja łazienki na parterze miała nawiązywać do kolorystyki strefy dziennej, stąd dobór materiałów w odcieniach brązu i szarości. Płytki imitujące drewno wizualnie ocieplają nowoczesne wnętrze.

Aby optycznie powiększyć przestrzeń tej wąskiej łazienki, Marta Kilan sięgnęła po materiały inspirowane naturą - płytki a la deski oraz o wyglądzie kamienia. Całość dopełnia natura w czystej postaci. Wnętrze ożywiają rośliny w donicach umocowanych na... ścianie. 

http://tokahome.pl/library/2015/09/18/144257087108.pdf

TOKA+HOME

ŚWIAT ŁAZIENEK I KUCHNI 5/2014
Wytworny palisander
Mieszkańcy tego domu gustują w ciemnych barwach. Nawet sprzęty AGD wybrano czarne - w ulubionym kolorze Pana domu, wytworny palisander na frontach mebli najbardziej podkreśla elegancki charakter wnętrza.

http://tokahome.pl/library/2015/09/18/144257088286.pdf

TOKA+HOME

ŚWIAT ŁAZIENEK I KUCHNI 4/2014
Wieczorna panorama
Przeznaczona dla Pana i Pani domu łazienka na poddaszu miała być nowoczesna i praktyczna. Musiała także wyrażać charakter i styl młodego małżeństwa za pomocą indywidualnie dobranych elementów wyposażenia i dekoracji.