poznaj nas lepiej

O nas

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by architekt wnętrz podążał za tendencjami obowiązującymi w reprezentowanej przez nas branży.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by architekt wnętrz podążał za tendencjami obowiązującymi w reprezentowanej przez nas branży. Z tego względu przykładamy ogromną wagę do wykonywanych przez nas projektów. Każdy z nich łączy w sobie następujące elementy: funkcjonalność, dbałość o detale oraz ponadczasowość. Co więcej, zespół TOKA+HOME dysponuje ogromną wiedzą dotyczącą możliwości zastosowania materiałów wykończeniowych. Zadaniem projektanta wnętrz jest więc zaaranżowanie nie tylko pięknej, lecz także komfortowej przestrzeni, dopasowanej do indywidualnych preferencji Klienta. Zadanie to jest niezwykle trudne, ale gwarantujemy, że współpraca z naszym architektem wnętrz spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Tomasz Słomka

CEO, właściciel TOKA+HOME

Pomysłodawca i założyciel pracowni TOKA+HOME. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W zawodzie projektanta wnętrz ponad 15 lat. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych, ale przede wszystkim praktycznych.

Anna Kapinos

architekt wnętrz

W pracowni TOKA + HOME od 6 lat. Absolwentka Politechniki Śląskiej wydziału Architektury na kierunku Architektury Wnętrz.