TOKA+HOME

TOKA+HOME
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by architekt wnętrz podążał za tendencjami obowiązującymi w reprezentowanej przez nas branży. Z tego względu przykładamy ogromną wagę do wykonywanych przez nas projektów. Każdy z nich łączy w sobie następujące elementy: funkcjonalność, dbałość o detale oraz ponadczasowość. Co więcej, zespół TOKA+HOME dysponuje ogromną wiedzą dotyczącą możliwości zastosowania materiałów wykończeniowych. Zadaniem projektanta wnętrz jest więc zaaranżowanie nie tylko pięknej, lecz także komfortowej przestrzeni, dopasowanej do indywidualnych preferencji Klienta. Zadanie to jest niezwykle trudne, ale gwarantujemy, że współpraca z naszym architektem wnętrz spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

TOKA+HOMEMARTA KILAN
CEO, właściciel TOKA+HOME
 
Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni TOKA+HOME. Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Nieokiełzana wyobraźnia pozwala jest tworzyć projekty, które nie jeden raz zostały wyróżnione i docenione. 

TOKA+HOMETOMASZ SŁOMKA
CEO, właściciel TOKA+HOME
 
Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni TOKA+HOME. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W zawodzie projektanta wnętrz ponad 12 lat. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych ale przede wszystkim praktycznych.

TOKA+HOMEANNA KAPINOS
architekt wnętrz